---}--}@ Arşivime Hoş Geldiniz,Benim Beğendiklerimi Umarım Siz de Beğenirsiniz... Resimler ve Yazılar Forumlardan Alıntıdır.." insanın başına ne gelirse merakından gelir " demiş eskiler.
Baktım olmuyor..
Ben seni merak edeyim, sen de geliver.

...// Cemal Süreya4 yorum:

GüLüm'Se dedi ki...

Güzel söz çok hosuma gitti...

Bu arada belirtmeden edemicem yana müzikler koyuyorsun ya bayiliyorum çok hos türküler. Aslinda bazi bloglara girince hemen kaparim benim dinledigim sarkiyla karismasin diye. Ama senin bloguna girince kendi açtigim sarkiyi kapatip seninkileri dinliyorum :)

AKİFZADE dedi ki...

Güzel sözmüş...

Râna dedi ki...

Bir tek rızasına vasıl olacak şeyleri merak ettirsin yaradan...

Bu şablon çok daha güzel olmuş içim açıldı. diğerini okumakta oldukça zorlanıyordum. Karanlık şablnlarla içim pek hoş değil:)

Muhabbetle!

вєуαz ℓαℓє dedi ki...

Teşekkürler ,GÜL'ümse,huzurlu dinlemeler...
bide radyo ekledim bakalım nasıl olacak,istediğimi çalmayı başaramadım henüz,otomatik dj de de benim hiç hoşuma gitmiyen parçalarda çıkabiliyor:(
isterseniz bloğunuza koyabilirsiniz:)

Hoşgeldiniz AKİFZADE,beğenmenize sevindim...

Amin sevgili Rana ,genede dostları,evlatları,gönlü güzelleri sevdiklerimizi merak etmemizinde vefadan olduğunu düşünüyorum...
diğer teme renk olarak çok hoşuma gidiyordu ama dedğinizz gibi biraz koyu idi,biraz böyle olsun bakalım,tebdil-i mekanda ferahlık olduğu gibi ,tebdil-i şablondada vardır elbet...sevgilerimle :)

*******

Followers

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

************
blogger counter

View My Stats *************************************

widget
**************

****************************free counters