---}--}@ Arşivime Hoş Geldiniz,Benim Beğendiklerimi Umarım Siz de Beğenirsiniz... Resimler ve Yazılar Forumlardan Alıntıdır..
“Allahım! Receb'i ve Şâban'ı hakkımızda hayırlı ve mübarek kıl, bizi Ramazan'a ulaştır”


Ey Güzel ALLAHım, ,Sana mahzun gönlümle, isteklerini kabul buyurduğun dostlarının duası ile niyaz ediyorum.Ya Erhamerrahimin Zatına eriştirdiğin ve Senin rızanı isteyenlerin dili ile Senden talep ediyorum. Umarım Senin ululuğundan, Seni bileyim ve kulluk edeyim.

Yâ Rab, bu gecenin rahmet ve bereketinden sevap ve mükâfatından beni nasiptar et.

ALLAHım, kullarından istediğine, istediğini verirsin, kim Seni onlara ikram etmekten alıkoyabilir? Ben fakir ve âciz bir kulum. Fazl ve kereminden nimetlerini ümit ediyorum. Sana sığınırım ve ancak Senden yardım dilerim

Yüce Mevlam, bu gece kullarına çok rahmet ve bereketini döker, saçarsın. ALLAHım, Sana yalvaran dilleri, Sana kalkan elleri boş çevirme. İyilik ve yardımınla faydalandır bizi. Nimetlerinle donat hepimizi.

ALLAHım, salât eyle Muhammed ve evladına, eşlerine ve dostlarına, bitip tükenmeyen rahmet ve bereketinle. Yâ Rabbe'l-Âlemin!”
Amin,amin ,ya muin...

4 yorum:

GüLüm'Se dedi ki...

Kandilin mubarek olsun !
Sevgiler :)

Adsız dedi ki...

amin canım 3 ayların hayırlara vesile olsun sevgi ve muhabbetlerimle canım.

öz'üm dedi ki...

seninde kandilin mübarek olsun..
sevgiler..

вєуαz ℓαℓє dedi ki...

GüLüm'Se'ciğim ,öz'üm teşekkür ederim,kandil bereketinde olsun ömrünüz her daim inş.sevgilerimle canım..sağolasın selinkam,amin,Ecmain olsun ..hayırlı,manen ve madden bereketli olsun üç aylarımız inş,sevgilerimle canım...

*******

Followers

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

************
blogger counter

View My Stats *************************************

widget
**************

****************************free counters